top of page
10_edited_edited.jpg

PSİKOLOJİK DANIŞMAN GÖZDE ÖRS

Gözde Örs lise eğitimini Kurtuluş Lisesi’nde tamamladıktan sonra tam burslu olarak girdiği İstanbul Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (İngilizce) bölümünden Onur Öğrencisi olarak mezun olmuştur. Lisans eğitim hayatında Kızılay Huzurevi, okullarda ve psikolojik danışmanlık merkezinde staj yapan Gözde Örs aynı zamanda birçok Ulusal Kongreye ve seminerlere katılmakla birlikte Maltepe Üniversitesi PDR kulübünde görev almıştır. 

Çalışma hayatına 2019 yılında başlamış sonrasında COVID-19 sebebiyle online terapi hizmeti vermiştir. Phi Hareketi isminde ruh sağlığı çalışanlarını birarada tutan bir girişime öncülük etmiştir. Alanla ilgili birçok çalışma yapmaya devam etmektedir. 2020 yılında Davranış Araştırmaları ve Terapileri Merkezi’nde Prof.Dr. Ebru Şalcıoğlu eğitmenliğinde Bilişsel ve Davranışçı Terapiler eğitimlerini tamamlayarak 2 yıl süreyle bu alanda hizmet vermiştir. 2022 yılından itibaren ise Köksal Eğitim ve Danışmalık bünyesinde danışanlarını kabul etmektedir.

Lisans sonrası İkili İlişkilerde Mükemmelliyetçilik ve Doyum üzerinde araştırma çalışması yapmıştır. Öz şefkat Geliştirme ve Kendini Tanıma psikoeğitim programı geliştirmiş ve araştırmalarına devam etmektedir.

Bu terapi tekniklerini uyguladığı alanlar ise şunlardır: Anksiyete Bozuklukları (Yaygın Anksiyete bozukluğu, Post Travmatik Stres Bozuklukları, Panik Bozuklukları, Sosyal Fobi, Obsesif Kompulsif Bozukluklar) Depresyon, Sağlık Anksiyetesi. Profesyonel çalışma hayatında bireysel terapi ağırlıklı olmak üzere çift terapileri de sürdürmektedir.

Adresimiz

 Halaskargazi Mah. Rumeli Cad.
Zafer Sk. No:46
Modern İş Merkezi Kat:3
301 No'lu Ofis
Nişantaşı / İstanbul

bottom of page